navbar

Naši sponzori klubu

Svoje prvé kroky sme ako FaxCOPY urobili v čase, keď sa v roku 1991 rozleteli prvé lastovičky súkromného podnikania. Dnes “hniezdime” v mestách po celom Slovensku so sieťou pobočiek a vedomím, že každý ďalší krok, ktorý sme urobili smerom k vám – našim zákazníkom, nebol zbytočný.

Naša firma pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990. Od svojho vzniku sa zaoberáme predajom malej poľnohospodárskej techniky pre záhradu, les a komunálnu sféru. Naším cieľom je prinášať zákazníkom prvotriednu kvalitu, inovácie a výnimočný servis.

Trnavský samosprávny kraj (TTSK) aktívne podporuje rôzne projekty a aktivity v regióne. Ich sponzorstvo a finančná podpora majú pozitívny vplyv na miestnu komunitu.

Nadácia Jána Korca vznikla 22. apríla 2003 na pamiatku Ing. Jána Korca, ktorý bol známy tým, že podal pomocnú ruku ešte skôr, než bola prosba o pomoc vyslovená. Jeho príbeh je inšpirujúci a jeho odkaz žije ďalej.

Mesto Piešťany aktívne podporuje rôzne projekty a aktivity v regióne. Ich sponzorstvo a finančná podpora majú pozitívny vplyv na miestnu komunitu.

Rezort Piešťany aktívne podporuje rôzne projekty a aktivity v regióne. Ich sponzorstvo a finančná podpora majú pozitívny vplyv na miestnu komunitu.

Syncra je spoločnosť, ktorá sa venuje interaktívnym výstavám. Ich projekt Experience SYNCRA je fascinujúcou kombináciou hudby, technológie, sci-fi, interaktivity, animácie a vizuálneho dizajnu. Vytvára futuristické kyberpunkové mesto, ktoré žije v neustálom prúde medzi jednotlivými štvrtami a hudobným rytmom, ktorý ho napája.

Piešťanský denník píše o Piešťanoch a ich okolí, prináša aktuálne správy, kultúru, šport a iné zaujímavosti, je najčítanejšia spravodajská stránka v piešťanskom regióne.

PNky.sk je internetový portál, ktorý prináša aktuálne, kvalitné a spoľahlivé informácie z Piešťan a ich okolia. Na tejto platforme nájdete spravodajstvo, novinky, informácie o podujatiach, kultúre, športe a ďalších témach.

Footer