navbar

Nauč sa veslovať

Ak sa nebojíš vody a vieš plávať, tak nič nebráni tomu, aby si skúsil veslovanie. Vek pri tom nehrá žiadnu úlohu. Stačí len pevná vôľa a chuť naučiť sa niečo nové a možno zistíš, že veslársky šport je pre teba to pravé.

K veslovaniu nepotrebuješ vlastne nič, loď aj veslá ti zapožičiame z nášho klubu a jediné čo si treba so sebou priniesť, je vhodné oblečenie.

Náš klub každoročne organizuje v letných mesiacoch veslárske kurzy pre deti od 11 do 15 rokov, no po dohode s jedným z našich trénerov (podľa veku) sa môžete k nám pridať v priebehu celého roka. Veslársky kurz pre deti v letných mesiacoch je týždňový (od pondelka do piatka) a deti sa hravou formou učia základy tohto nádherného športu. Kurz sa zväčša ukončí pretekmi začiatočníkov.

Začať s veslovaním sa však dá aj v staršom veku, napríklad česká ženská veslárska jednotka Miroslava Knapková začínala vo svojich devätnástich rokoch! No pokiaľ chcete veslovať len rekreačne a upevňovať si len svoje zdravie, tak vôbec nerozhoduje či máte 30, alebo 60 rokov. Aj v týchto vekových kategóriách sa po úspešne zvládnutej technike veslovania, stále môžete zúčastňovať na pretekoch veteránov u nás doma, alebo v zahraničí.

Ak máš záujem si to u nás v klube skúsiť, kontaktuj nás na vk.slnava.piestany@gmail.com My sa ti v krátkej dobe ozveme. Môžeš kontaktovať aj trénera, alebo príď priamo do klubu v čase našich tréningov.

Členský príspevok na sezónu je pre všetky kategórie rovnaký, a to vo výške 250 Euro / rok.

Noví členovia klubu do 15 rokov majú prvý mesiac zdarma a členské sa prepočítava proporčne od dátumu príchodu /rok.

Footer