navbar

Rekreáčné veslovanie / Hobby veslovanie

Náš klub je otvorený pre všetky vekové kategórie. To znamená, že veslovať môže ktokoľvek - aj keď len pre otužovanie zdravia, vylepšenie si svojej kondície či len pre len čistú radosť z pohybu.

Lode v našom klube určené pre rekreačne veslovanie sú prispôsobené tzv. Hobby veslovaniu. Pre začiatočníkov sú opatrené pomocnými plavákmi (jedná sa obdobu pomocných koliesok na bicykli) či vlastnou širšou konštrukciou dávajucou pocit väčšej istoty a stability.

Variantou rekreačného veslovania je tiež indoor – teda veslársky trenažér, simulujúci unikátny veslársky pohyb. V špeciálnej miestnosti, spolu s bicyklovými trenažérmi máme 16 strojov Concept2. Trenažére je možné využívať bez obmedzenia celoročne.

Prednosť pri tréningu (lodný park, trenažér) majú členovia, ktorí platia plné členské príspevky.

Môžete však využívať, všetko vybavenie nášho klubu, ako sú šatňa, posilňovňa, veslárska trenažérovňa či pri voľných chvíľach turistické kanoe či posedenie pod besiedkou pri grilovaní.

Ak máš záujem veslovať u nás rekreačne, kontaktuj jedného z našich trénerov, alebo príď do klubu v čase našich tréningov (podľa veku).

Členský ročný príspevok je 280 € či 30 € mesačný.

Footer