navbar

Prečítajte si o našich členoch klubu

Terézia Grosová

Členka nášho klubu

Prečítajte si článok o našej veslárke Terézii Grosovej. Zistíte v ňom zaujímavosti o jej živote a kariére. Okrem toho si môžete pozrieť aj fotogalériu, ktorá je umiestnená pod článkom.

Alžbeta Kublová

Členka nášho klubu

Prečítajte si článok o našej veslárke Alžbete Kublovej. Zistíte v ňom zaujímavosti o jej živote a kariére. Okrem toho si môžete pozrieť aj fotogalériu, ktorá je umiestnená pod článkom.

Oskar Gono

Člen nášho klubu

Prečítajte si článok o našom veslárovi Oskarovi Gonovi. Zistíte v ňom zaujímavosti o jeho živote a kariére. Okrem toho si môžete pozrieť aj fotogalériu, ktorá je umiestnená pod článkom.

Jerguš Brickman

Člen nášho klubu

Prečítajte si článok o našom veslárovi Jergušovi Brickmanovi. Zistíte v ňom zaujímavosti o jeho živote a kariére. Okrem toho si môžete pozrieť aj fotogalériu, ktorá je umiestnená pod článkom.

Michal Kover

Člen nášho klubu

Prečítajte si článok o našom veslárovi Michalovi Koverovi. Zistíte v ňom zaujímavosti o jeho živote a kariére. Okrem toho si môžete pozrieť aj fotogalériu, ktorá je umiestnená pod článkom.

Erika Jurgová

Člen nášho klubu

Prečítajte si článok o našej veslárke Erike Jurgovej. Zistíte v ňom zaujímavosti o jej živote a kariére. Okrem toho si môžete pozrieť aj fotogalériu, ktorá je umiestnená pod článkom.

Tamara Kublová

Člen nášho klubu

Prečítajte si článok o našej veslárke Tamare Kublovej. Zistíte v ňom zaujímavosti o jej živote a kariére. Okrem toho si môžete pozrieť aj fotogalériu, ktorá je umiestnená pod článkom.

Martin Sudora

Člen nášho klubu

Prečítajte si článok o našom veslárovi Martinovi Sudorovi. Zistíte v ňom zaujímavosti o jeho živote a kariére. Okrem toho si môžete pozrieť aj fotogalériu, ktorá je umiestnená pod článkom.

Martin Schnierer

Člen nášho klubu

Prečítajte si článok o našom veslárovi Martinovi Schniererovi. Zistíte v ňom zaujímavosti o jeho živote a kariére. Okrem toho si môžete pozrieť aj fotogalériu, ktorá je umiestnená pod článkom.

Marcel Škulec

Člen nášho klubu

Prečítajte si článok o našom veslárovi Marcelovi Škulecovi. Zistíte v ňom zaujímavosti o jeho živote a kariére. Okrem toho si môžete pozrieť aj fotogalériu, ktorá je umiestnená pod článkom.

Footer