Kolíska vodných športov v piešťanskom regióne
sk-SKen-GB
imgLodenica 6
imgSP Amsterdam
imgKuzi Kaprio
imgDevin 1
imgOH 1
imgDci Primatorky
img4-W USA
imgLodenica 7
imgLodenica 3
img2xLW Kocac,Gropel
imgLodenica 5
imgLodenica 2

Zmeny v členskom príspevku

Členský príspevok členov VK Sĺňava je 240€ / rok bez výnimky a musí byť zaplatený do 15 februára, alebo 1. polrok 130,- eur a 2. polrok 130,- eur, mesačné členské 35,- eur bez trénera a 60,- eur s trénerom v organizovanom spoločnom tréningu alebo individuálne po dohode.

Nový člen prvý mesiac neplatí – táto zľava na skúšku sa týka len detí, zvyšné mesiace podľa vzorcu pm/12 x 240€, kde pm = počet mesiacov do konca roku, Za nového člena sa považuje člen, ktorý nebol v klube registrovaný minimálne 10 rokov spätne. 

Zľavy pre rodiny: každý ďalší rodinný príslušník ku plne platiacemu členovi má zľavu z ročného členského – 10% (t.j. zľavnené ročné členské: 225,- eur pre osobu - súrodencov, rodičov detí, starých rodičov, manželov), a platiaci členovia – deti – budú mať zľavu aspoň 50% z poplatku za letný tréningový kemp organizovaný klubom. 

Absolvovanie preteku ( celé podujatie, možnosť viacerých štartov ) 20€/ posádka. 

 

Čestní členovia: Lukáš Babač, Vančo Richard sú od platby členského príspevku oslobodení.

 

Čítať viac...

Pridaj sa k nám!

Neviete ako tráviť voľný čas?

Chceli by ste začať športovať?

Čo tak skúsiť veslovanie?

Náborové  tréningy sa uskutočňujú ešte celý september v utorok a štvrtok od 16:30 hodiny.

Kontaktuj nás...

Ak sa Vám tento nápad zapáčil, príďte každý pondelok o 16. hod. na Lodenicu! Všetko okolo nášho športu Vám predvedú a na Vaše otázky budú odpovedať naši kvalifikovaní tréneri. Čítať viac...

Veslovanie prináša:

  • prekrásny šport - kontakt s prírodou
  • skvelé prázdniny na Lodenici
  • super partia - chlapci, aj dievčatá
  • pravidelné súťaženie s rovesníkmi z okolitých štátov
  • možnosť športového štipendia na zahraničných školách

Daruj 2% z dane. 

Vážení sympatizanti klubu. Ako každý rok aj tento môžete venovať nášmu klubu 2% z Vašich daní na podporu veslárskeho športu v Piešťanoch. Pre zamestnancov pripájame tlačivo "Vyhlásenie o poukázaní...", ktoré treba vyplniť a tlačivo "Potvrdenie o zaplatení dane...", ktoré Vám vyplní zamestnávateľ. Tlačivo treba odovzdať do 31. 3. 2021 na príslušný daňový úrad v mieste bydliska alebo doniesť p. Škulecovi do FaxCopy pod kolonádou, ktorý tlačivá doručí na príslušný DÚ.
V prípade podnikateľských subjektov je potrebné vypísať prijímateľa dane do daňového priznania. Iniciály nášho klubu nájdete vo vyhlásení.

Vopred ďakujeme.