Tréningový kemp už od 30euro osoba/deň s plnou penziou!

Ak hľadáte vhodné miesto na uskutočnenie vášho klubového veslárskeho sústredenia, ste na správnej adrese. V tichom a prekrásnom prostredí mesta Piešťany máme na veslovanie jedny z najlepších podmienok. Po rieke Váh môžete jedným smerom veslovať od našej lodenice viac ako 8 km a tak isto môžete veslovať aj na jazero Sĺňava ďalšie 3km. Z rozhodcovskej veže je vidieť celá závodná 2 km dráha s výhľadom na celú priehradu Sĺňava. Tréner má tak prehľad nad posádkami počas celej doby strávenej na vode a to aj bez pomoci motorového člnu.

Môžeme Vám tiež ponúknuť aj výborné ubytovanie s vybavením vhodným pre veslárske sústredenie za veľmi priaznivé ceny. Hotel má výhodnú polohu len 200 metrov od Veslárskeho klubu a len 2 km od centra mesta. K vybaveniu hotela patrí posilňovňa, wellness centrum, tenisové kurty. Okrem toho priehrada Sĺňava ponuka cyklookruh okolo Sĺňavy dlhý 12km, ktorý sa dá absolvovať na bicykli, korčuliach či behom, vhodné ako doplnková športová aktivita pri veslovaní. Náš klub Vám ponúka možnosť aj turistického ubytovania v bunkách a parkovania vášho prívesu s loďami priamo v objekte lodenice. Veslárske lode si môžete však po dohode zapožičať aj v našom klube za veľmi výhodné ceny. Takisto je tu aj možnosť si zapožičania motorového člnu pre trénera (podmienka je vlastniť oprávnenie na vedenie malého motorového plavidla). Voľba je na vás.

Naším cieľom je poskytnúť hosťom maximálny zážitok a komfort pri realizácii sústredenia u nás. Okrem toho náš veslársky klub organizuje preteky počas celého roka pre všetky úrovne veslovania, no po dohode s naším hlavným trénerom, môžeme zabezpečiť aj lokálne preteky s našimi veslármi, pre vaše sústredenie na porovnanie si síl a zlepšovania si svojich veslárskych schopnosti. Môžete si byt istý, že v našom klube nájdete tie najlepšie podmienky na splnenie si vašich požiadaviek, pri uskutočnení vášho veslárskeho sústredenia u nás.

V prípade záujmu uskutočniť váš veslársky tréningový kemp, nás prosím kontaktujte mailom: vk.slnava.piestany@gmail.com alebo telefonicky: 00421 903 943 734.

Veslovanie je radosť!

ROWING SPORTS CAMP

If you are looking for a relaxing, tranquil camp with perfect surroundings for excellent rowing, look no further than the peaceful and quiet town of Piestany in Slovakia. 

 Rowing conditions are the best in Central Europe. You can row 9 km on the river Vah and carry on for another 4 km on lake Slnava. We can also offer excellent accommodation specifically suitable to rowers with excellent facilities at very competitive prices. The hotel is conveniently located only 300m from the Rowing Club itself and a mere 2 km from the town centre. The hotel facilities include a wellness centre and other free time activities such as cycling, tennis etc. 

 The Rowing club offers excellent parking facilities if you wish to bring your own rowing boats and equipment but also provides boats and equipment for hire at very competitive prices. The choice is yours. Our aim to provide guests the utmost experience. This Rowing club organises events for all levels of ability and all levels of competition. It caters for novices right up to veterans and competition levels form local club to international events. 

Whatever your standard you can rest assured that in this camp you will find the right level of competition to fulfil your requirements and challenges.

 Happy Rowing!!

If you would like further information on the Rowing Camp in Piestany, or have any questions, please do not hesitate to contact us.

e-mail: vk.slnava.piestany@gmail.com, tel.: 00421 903 943 734

 

 Piešťany – raj pre športovcov