Kolíska vodných športov v piešťanskom regióne
sk-SKen-GB
imgLodenica 6
imgSP Amsterdam
imgKuzi Kaprio
imgDevin 1
imgOH 1
imgDci Primatorky
img4-W USA
imgLodenica 7
imgLodenica 3
img2xLW Kocac,Gropel
imgLodenica 5
imgLodenica 2

Post a Comment

Ostrava - 23. septembra 2018

Naši veslári excelovali v Ostrave.

V dňoch 15.-16.9.2018 sa v Ostrave piešťanskí veslári zúčastnili regaty O Perunov pohár. Počas prebiehajúcej regaty, ktorej sa zúčastnili mladší a starší žiaci, dorastenci a masters pretekári, si vybojovali 41 vzácnych pamätných medailí.

 Čítať viac ...

Třeboň - 4. septembra 2018

Pretekali sme v Třeboni na rybníku Svět.

Okrem skúsených veslárov boli umiestnený na medailových miestach aj naše najmenšie veslárske nádeje... Čítať viac ...

Gabčíkovo - 27. augusta 2018

Dunajský vodácky maratón

9. septembra 2018. Všetký informácie nájdete na www.dunmar.kanoe.sk

 Čítať viac ...

Račice - 10. augusta 2018

MS Juniorov - Račice

MS J 2018 aj za účasti našich dvoch posádok, Viktória Zruttová na skife a Martin Spanakic s Palom Tarabom na dvojskife. On line môžete sledovať tu: worldrowing.com

 Čítať viac ...

Portugalsko - 17. júla 2018

Richard Vančo zlatý na Erópskych univerzitných hrách! 

Richardovi Vančovi sa podarilo vyhrať ľahký skif na Európskych Univerzitných hrách 2018 v Coimbre. Do cieľa došiel v čase 7:31,75 pred Franklinom Hamiltonom z Veľkej Británie (7:34,28) a Fiathom Unsalom z Turecka (7:36,18).

 Čítať viac ...

Račice - Česko - 2. júla 2018

MAJSTROVSTVÁ ČESKEJ REPUBLIKY 2018

Výborný výsledok pre Ondreja Kováčoviča, bronzový medzi 'ťažkými' skifármi do 23 rokov. Richard Vančo ktorý pretekal za Sláviu Praha, sa umiestnil na šiestom mieste medzi 'ľahkými'skifármi a Matúš Vančo (tiež pretekal za Sláviu Praha) sa neprebojoval do bojov o medaile. 

 Čítať viac ...

Račice - Česko - 30. júna 2018

M ČR mladších a starších žiakov 2018

Po 25 rokoch sa v dňoch 22.-24.6.2018 v Labe aréne v Račiciach predstavili na Majstrovstvách Českej republiky vo veslovaní mladších a starších žiakov aj naši najmladší veslári.

 Čítať viac ...

Bled - 19. júna 2018

Medzinárodná regata Bled 

Od nedele 17.6 cestovali do Slovinského Bledu na sústredenie a víkendovú regatu naši juniori na čele s najlepšou juniorkou Vikttoriou Zruttovou aby si v silnej konkurecii preverili ako sú na tom pred blížiacimi sa majstrovstvami sveta juniorov v Čekých Račiciach.

 Čítať viac ...

Viedeň - 18. júna 2018

 Medzinárodná regata Viedeň 

V nedeľu 17.6 cestovali naši masters veslári do Viedne kde sa konala tradičná medzinárodná regata. Piešťanci sa v dobre obsadených pretekoch nestratili. Párová štvorveslica v zložení B. Jurga, A. Hudec, E. Drlička, A. Vičan doveslovali na druhom mieste. 

 Čítať viac ...

Brno - 2. júna 2018

Majstrovstvá oblasti Morava, Brno 2.-3.6.2018 

Koho  a v akej disciplíne nominovať? Pred trénermi piešťanských veslárov stálo ťažké rozhodovanie a v hre bolo viacero faktorov. Rezonovala najmä výkonnosť. Pred ich zverencami boli preteky, na ktorých sa mohli kvalifikovať na Majstrovstvá Českej republiky, ktoré sa budú konať 22.-24.6.2018 v Račiciach. Túžba dostať sa do Račíc vyšpičkovala výkony pretekárov VK Sĺňava Piešťany do maxima. Na Brnenskej priehrade mohli diváci vidieť súboje doslova na guličku. 

 Čítať viac ...

Hodonín - 27. mája 2018

Pretekali sme v Hodoníne

FOTOGALÉRIA

 Čítať viac ...

Brno - 21. apríla 2018

Naši najmenší boli najlepší! 

Na tradičnej jarnej regate mládeže a dospelých v Brne si naša párová štvorveslica s kormidelníkom viedla najlepšie. Chlapci Viktor Jurga, Marcel Škulec, Oskar Gono, Richard Králik pod vedením skúsenej trénerky a veslárky Eriky Jurgovej nenašli vo svojej kategórii premožiteľa a mohli si tak vychutnať na konci preteku nefalšovanú radosť z víťazstva. 
 Čítať viac ...

Piešťany lodenica - 24. marca 2018

Sezóna 2018 už začala

Od soboty 24 marca už môžete častejšie vidieť naše úzke a dlhé loďky brázdiť hladinu Váhu. Aj za pomoci rodičov a ťažkej techniky v podobe žeriava sa nám podalo ako každý rok, úspešne položiť na vodu móla na nastupovanie pre športovcov do pretekárskych lodiek, ale aj móla a plaváky pre motorové člny.
 Čítať viac ...

Bratislava - 21. marca 2018

Ján Žiška novým predsedom Slovenského veslárskeho zväzu

Dňa 20.3.2018 sa konalo v Bratislave v dome športu zhromaždenie Slovenského veslárskeho zväzu, kde sa okrem iného volil aj nový predseda SVZ. Do tejto funkcie bol zvolený veľmi skúsený dlhoročný veslár a tréner, účastník dvoch olympijských hier, člen klubu SVK Bratislava Mgr. Ján Žiška, PhD.
Ján Žiška sa chce zamerať v prvom rade na mládež, zlepšiť spoluprácu medzi klubmi a ich trénermi a pre reprezentantov vybudovať a pripraviť lepšie podmienky pre trénovanie nie len v kluboch, ale bude sa snažiť spolupracovať aj Duklou či Národným športovým centrom.
Pomyselné „kormidlo“ SVZ tak bývalý predseda pán Déneš odovzdal mladšej generácii so želaním, aby veslovanie ďalej napredovalo a to aj v týchto pre športy náročných podmienkach.

 Čítať viac ...

Skradin - 13. marca 2018

Najlepšia juniorka na sústredení v Chorvátsku

Na sústredenie do Skradinu sme išli hlavne kvôli prvým kilometrom na vode, keďže na Slovensku boli nízke teploty a onedlho nás čakajú kontrolné preteky a po nich by sme chceli konkurovať aj svetovej špičke či už na majstrovstvách sveta - juniorov (Viktória Zruttová) a U23 (Ondrej Kovačovič).

 Čítať viac ...

Halová regata na veslárskych trenažéroch 

O pohár Sĺňavy

9. február 2019

Športová hala Gymnázia Pierra de Coubertina Piešťany

Viac o preteku ...

Kalendár podujatí 2019

Rozpis tréningov - Zima 2018/2019

Pridaj sa k nám!

Neviete, ako tráviť voľný čas?

Chceli by ste začať športovať?

Čo tak takto skúsiť veslovanie?

Ak sa Vám tento nápad zapáčil, príďte každý pondelok o 16. hod. na Lodenicu! Všetko okolo nášho športu Vám predvedú a na Vaše otázky budú odpovedať naši kvalifikovaní tréneri. Čítať viac...

Veslovanie prináša:

  • prekrásny šport - kontakt s prírodou
  • skvelé prázdniny na Lodenici
  • super partia - chlapci, aj dievčatá
  • pravidelné súťaženie s rovesníkmi z okolitých štátov
  • možnosť športového štipendia na zahraničných školách
Zmeny v členskom príspevku

Členský príspevok členov VK Sĺňava je 250€ / rok bez výnimky a musí byť zaplatený do 15 februára, alebo 1. polrok 130,- eur a 2. polrok 130,- eur, mesačné členské 35,- eur bez trénera a 60,- eur s trénerom v organizovanom spoločnom tréningu alebo individuálne po dohode.

Nový člen prvý mesiac neplatí – táto zľava na skúšku sa týka len detí, zvyšné mesiace podľa vzorcu pm/12 x 250€, kde pm = počet mesiacov do konca roku, Za nového člena sa považuje člen, ktorý nebol v klube registrovaný minimálne 10 rokov spätne. 

Zľavy pre rodiny: každý ďalší rodinný príslušník ku plne platiacemu členovi má zľavu z ročného členského – 10% (t.j. zľavnené ročné členské: 225,- eur pre osobu - súrodencov, rodičov detí, starých rodičov, manželov), a platiaci členovia – deti – budú mať zľavu aspoň 50% z poplatku za letný tréningový kemp organizovaný klubom. 

Absolvovanie preteku ( celé podujatie, možnosť viacerých štartov ) 20€/ posádka. 

Čestní členovia: Lukáš Babač, Vančo Richard sú od platby členského príspevku oslobodení.

Čítať viac...