Hendikepovaní športovci

V našom klube radi privítame aj športovcov s hendikepom. Naši vyškolení tréneri sa venujú športovcom s hendikepom v kategóriách:

A - Športovci, ktorí majú minimálne alebo žiadne funkcie použitia trupu a minimálne alebo žiadne použitie svojich nôh. Títo športovci môžu mať zlú sedaciu rovnováhu. "A" veslári nie sú schopní používať posuvné sedadlo a vyžadujú pevné sedadlá prispôsobené pre veslovanie na veslárskom trenažéri.

TA - Športovci, ktorí majú možnosť využitia trupu a rúk, no majú minimálne alebo žiadne použitie svojich nôh. "TA" športovci nie sú schopní používať posuvné sedadlo a vyžadujú stálu sedaciu adaptáciu pre veslársky trenažér.

LTA - Športovci, ktorí majú funkčné využitie ich nôh, trupu a paží. Sú schopní používať štandardné posuvné sedadlo veslárskeho trenažéru a nie sú povinní nosiť žiadne podporné pásy. Športovci s jednou nohou, alebo športovci s mentálnym postihnutím.

Zrakovo postihnutí športovci - majú funkčné využitie ich nôh, trupu a paží. Sú schopní používať štandardné posuvné sedadlo veslárskeho trenažéru a nie sú povinní nosiť žiadne podporné pásy. Títo športovci sú slepí alebo zrakovo postihnutí.

Ak máš záujem si to u nás v klube skúsiť, vyplň on-line prihlášku a odošli. My sa ti v krátkej dobe ozveme. Môžeš kontaktovať aj trénera, alebo príď priamo do klubu v čase našich tréningov.