Kolíska vodných športov v piešťanskom regióne
sk-SKen-GB
imgLodenica 6
imgSP Amsterdam
imgKuzi Kaprio
imgDevin 1
imgOH 1
imgDci Primatorky
img4-W USA
imgLodenica 7
imgLodenica 3
img2xLW Kocac,Gropel
imgLodenica 5
imgLodenica 2

II. World Rowing Cup - Poznan, Poland

15. júna 2017 
II. World Rowing Cup - Poznan, Poland

II. Svetový pohár vo veslovaní od 16-18. júna 2017 - Polská Poznaň. V kategórii Skiff ľahkých váh aj náš najlepší skifár Lukáš Babač. 
POZNAŃ CITY OF ROWING - FOTOGALÉRIA


Majstrovstvá Európy vo veslovaní v českých Račiciach

14. júna 2017 
Majstrovstvá Európy vo veslovaní v českých Račiciach

Lukáš Babač, si na majstrovstvách Európy vo veslovaní v českých Račiciach 26.-28. mája 2017, na ktorých obhajoval zlato z nemeckého Brandenburgu, vybojoval v mužskom skife ľahkých váh konečné ôsme miesto. Dvojskiff mužov ľahkých váh Maroš Sloboda a Richard  konkurencii 21 posádok 17. priečku.


Medzinárodná veslárska regata O pohár SNP

18. apríla 2017 
Medzinárodná veslárska regata O pohár SNP
Počas prvého májového víkendu sa konal už 35 ročník medzinárodnej veslárskej regaty. Viac ako 500 prihlásených posádok vytvorilo u nás na Lodenici veľa krásnych súbojov na vode od mladých nádeji až po veteránske kategórie. 

Aj keď zo začiatku všetko nevyzeralo dobre a dokonca kvôli veľkému prietoku vody sme rozmýšľali aj o zrušení pretekov, na koniec všetko dobre dopadlo a naša domáca regata dopadla nad naše očakávania a to aj tým, že putovný pohár "SNP" o ktorý sa bojovalo sme získal náš klub Sĺňava pred veslárskym klubom z Olomouca. Ako pretekali, naši domáci veslári(výsledky) a fotogalériu z preteku nájdete tu: SNP Regata


Daruj 2% z vašich daní

13. februára 2017 
Vážení sympatizanti klubu. Ako každý rok aj tento môžete venovať nášmu klubu 2% z Vašich daní na podporu veslárskeho športu v Piešťanoch. Pre zamestnancov pripájame tlačivo "Vyhlásenie o poukázaní...", ktoré treba vyplniť a tlačivo "Potvrdenie o zaplatení dane...", ktoré Vám vyplní zamestnávateľ. Tlačivo treba odovzdať do 31. 3. 2017 na príslušný daňový úrad v mieste bydliska alebo doniesť p. Škulecovi do FaxCopy pod kolonádou, ktorý tlačivá doručí na príslušný DÚ.
V prípade podnikateľských subjektov je potrebné vypísať prijímateľa dane do daňového priznania. Iniciály nášho klubu nájdete vo vyhlásení.

Vopred ďakujeme. Tlačivá na stiahnutie: Klikni tu

Exhibičný hokejový zápas

25. januára 2017 
Exhibičný hokejový zápas

Dňa 28 / 1 / 2017 sa uskutočnil zápas domácich amatérskych hráčov hokeja DOKTOR proti výberu Slovenských veslárov. Slovenskí veslári vymenili počas zimnej prípravy veslá a loďky za hokejky a korčule. V modrých dresoch sme videli súčasných veslárov, bývalých reprezentantov, ale aj funkcionárov Slovenského veslovania, ktorí vedia držať okrem vesla aj hokejku :)

Písalo sa v novinách - Piešťanský týždeň 5/2017    FOTOGALÉRIA

Predajné stánky

Od nasledujúcej sezóny budeme môcť už využívať na pretekoch, ale aj iných akciách modrý PARTY STAN 6x3m.  Srdečne ďakujeme všetkým organizáciám a jednotlivcom, ktorí finančne prispeli.

Pridaj sa k nám!

Neviete, ako tráviť voľný čas?

Chceli by ste začať športovať?

Čo tak takto skúsiť veslovanie?

Ak sa Vám tento nápad zapáčil, príďte každý pondelok o 16. hod. na Lodenicu! Všetko okolo nášho športu Vám predvedú a na Vaše otázky budú odpovedať naši kvalifikovaní tréneri. Čítať viac...

Veslovanie prináša:

  • prekrásny šport - kontakt s prírodou
  • skvelé prázdniny na Lodenici
  • super partia - chlapci, aj dievčatá
  • pravidelné súťaženie s rovesníkmi z okolitých štátov
  • možnosť športového štipendia na zahraničných školách
Zmeny v členskom príspevku

Absolvovanie preteku ( celé podujatie, možnosť viacerých štartov ) 20€/ posádka. Členské nových členov klubu 1. mesiac - zadarmo, zvyšné mesiace podľa vzorcu pm/12 x 200€, kde pm = počet mesiacov do konca roku, Za nového člena sa považuje člen, ktorý nebol v klube registrovaný minimálne 10 rokov spätne.

Členský príspevok členov VK je 200€ / rok bez výnimky a musí byť zaplatený do 15 februára každeho roku, alebo 1/2 ročne = 110euro, kde prvá splátka je 15 februára a druhá splátka 15 júla daného roku. Čestní členovia: Lukáš Babač, Vančo Richard sú od platby členského príspevku oslobodení.

Čítať viac...