Kolíska vodných športov v piešťanskom regióne
sk-SKen-GB
imgLodenica 6
imgSP Amsterdam
imgKuzi Kaprio
imgDevin 1
imgOH 1
imgDci Primatorky
img4-W USA
imgLodenica 7
imgLodenica 3
img2xLW Kocac,Gropel
imgLodenica 5
imgLodenica 2

Praha - 28. októbra 2017

Head of the Prague

Naša Piešťanská posádka „dvoch generácii“ reprezentovala žlto modré farby našeho klubu na 2. ročníku preteku osemveslíc Head of Prague. Osemveslica v zložení Emma Kelemová, Viktória Zruttová, Marián Klčo, Pavol Taraba, Marián Obert, Andrej Vičan, kormidelníčka Ľubica Obertová, spolu s Břeclavskými veslárkami Anežkou Buzrlovou a Markétou Nedělovou, doveslovala do cieľa 6km dlhej trati v kategórii 8+ mix Open na fantastickom 3. mieste. Výsledky Head of Prague

 Čítať viac ...

Žaba 2017 - 21. októbra 2017

Uzamkli sme vodu – Žaba 2017

Aj keď v upršanom počasí, no v príjemnej atmosfére, ktorú vytvorili členovia klubu, pretekári, ale aj rodičia mladých nádejných veslárov. Oficiálne zavretá voda bola v sobotu 21. októbra predsedom klubu Milanom Rusnákom za asistencie nášho najlepšieho Slovenského veslára a zároveň hlavného trénera, Lukáša Babača.

FOTOGALÉRIA

 Čítať viac ...

Uherské Hradište - 8. októbra 2017

Hradišťský šestikilák 2017

Fantastické 3. miesto pre Vincnta Petrušku na šesť km dlhej trati v kontrolnom preteku v Uherskom Hradišti.

Výsledky UH2017

Fotogaléria

 Čítať viac ...

Otrokovice - 8. októbra 2017

Otrokovické šprinty 

V posledný septembrový deň sa Veslárskemu klubu Sĺňava Piešťany podarilo opäť zorganizovať autobusový „zájazd“ na veslárske šprinty v Otrokoviciach. Bol to zároveň aj posledný pretek pre žiacke kategórie v tomto roku. Rozlúčka sa niesla v znamení zlatých kovov a predných priečok na stupňoch víťazov. Trať dlhá 350 metrov bola pre 6 lodí a žiaci išli svoje preteky ako delené finále. Organizátor vybavil pekné slnečné počasie a takto to celé prebiehalo...

 Čítať viac ...

Bratislava - 7. októbra 2017

Zlaté Piesky

V poslednú letnú nedeľu sa v Bratislave uskutočnili veslárske preteky na Zlatých pieskoch. Boli to zároveň aj majstrovstvá Slovenska  pre žiacke a dorastenecké kategórie. Počasie však leto vôbec nepripomínalo. Teplota iba tesne dosiahla 15 stupňov a skoro po celý čas pretekov padal výdatný dážď. 

 Čítať viac ...

Slovinsko - Bled - 10. septembra 2017

Svetová Masters Regata

Už sa stalo tradíciou, že naši veteráni sa zúčastňujú svetových veslárskych regát. Počas prvého septembrového víkendu sa takáto svetová Masters regata uskutočnila na prekrásnej veslárskej dráhe v slovinskom Blede. FOTOGALÉRIA

 Čítať viac ...

Pridaj sa do klubovej súťaže „ŠPORTUJ VIAC“. 

O čo ide? V odkaze nájdeš formulár do ktoré si zaznamenáš svoju dennú športovú aktivitu a ku koncu roka, odmeníme v každej kategórii najšportovejšieho veslára nášho klubu.

Link na formulár tu:  Tvoj tréningový deň

Porosím len o jedno, vždy sa snaž do mena športovca písať rovnaké svoje prihlasovacie meno.

Predajné stánky

Od nasledujúcej sezóny budeme môcť už využívať na pretekoch, ale aj iných akciách modrý PARTY STAN 6x3m.  Srdečne ďakujeme všetkým organizáciám a jednotlivcom, ktorí finančne prispeli.

Pridaj sa k nám!

Neviete, ako tráviť voľný čas?

Chceli by ste začať športovať?

Čo tak takto skúsiť veslovanie?

Ak sa Vám tento nápad zapáčil, príďte každý pondelok o 16. hod. na Lodenicu! Všetko okolo nášho športu Vám predvedú a na Vaše otázky budú odpovedať naši kvalifikovaní tréneri. Čítať viac...

Veslovanie prináša:

  • prekrásny šport - kontakt s prírodou
  • skvelé prázdniny na Lodenici
  • super partia - chlapci, aj dievčatá
  • pravidelné súťaženie s rovesníkmi z okolitých štátov
  • možnosť športového štipendia na zahraničných školách
Zmeny v členskom príspevku

Absolvovanie preteku ( celé podujatie, možnosť viacerých štartov ) 20€/ posádka. Členské nových členov klubu 1. mesiac - zadarmo, zvyšné mesiace podľa vzorcu pm/12 x 200€, kde pm = počet mesiacov do konca roku, Za nového člena sa považuje člen, ktorý nebol v klube registrovaný minimálne 10 rokov spätne.

Členský príspevok členov VK je 200€ / rok bez výnimky a musí byť zaplatený do 15 februára každeho roku, alebo 1/2 ročne = 110euro, kde prvá splátka je 15 februára a druhá splátka 15 júla daného roku. Čestní členovia: Lukáš Babač, Vančo Richard sú od platby členského príspevku oslobodení.

Čítať viac...