Kolíska vodných športov v piešťanskom regióne
sk-SKen-GB
imgLodenica 6
imgSP Amsterdam
imgKuzi Kaprio
imgDevin 1
imgOH 1
imgDci Primatorky
img4-W USA
imgLodenica 7
imgLodenica 3
img2xLW Kocac,Gropel
imgLodenica 5
imgLodenica 2

Daruj 2% z vašich daní

13. februára 2017 
Vážení sympatizanti klubu. Ako každý rok aj tento môžete venovať nášmu klubu 2% z Vašich daní na podporu veslárskeho športu v Piešťanoch. Pre zamestnancov pripájame tlačivo "Vyhlásenie o poukázaní...", ktoré treba vyplniť a tlačivo "Potvrdenie o zaplatení dane...", ktoré Vám vyplní zamestnávateľ. Tlačivo treba odovzdať do 31. 3. 2017 na príslušný daňový úrad v mieste bydliska alebo doniesť p. Škulecovi do FaxCopy pod kolonádou, ktorý tlačivá doručí na príslušný DÚ.
V prípade podnikateľských subjektov je potrebné vypísať prijímateľa dane do daňového priznania. Iniciály nášho klubu nájdete vo vyhlásení.

Vopred ďakujeme. Tlačivá na stiahnutie: Klikni tu

Exhibičný hokejový zápas

25. januára 2017 
Exhibičný hokejový zápas

Dňa 28 / 1 / 2017 sa uskutočnil zápas domácich amatérskych hráčov hokeja DOKTOR proti výberu Slovenských veslárov. Slovenskí veslári vymenili počas zimnej prípravy veslá a loďky za hokejky a korčule. V modrých dresoch sme videli súčasných veslárov, bývalých reprezentantov, ale aj funkcionárov Slovenského veslovania, ktorí vedia držať okrem vesla aj hokejku :)

Písalo sa v novinách - Piešťanský týždeň 5/2017    FOTOGALÉRIA


ERGO REGATA 2017

12. decembra 2016 
ERGO REGATA 2017

XI. ročník verejnej halovej regaty na veslárskych trenažéroch O pohár Sĺňavy


Športová hala Gymnázia Pierra de Coubertina
Piešťany 21. januára 2017

Čítať viac ...

Vďaka banke Raiffeisen sme získali 1000euro!

3. októbra 2016 
Vďaka banke Raiffeisen sme získali 1000euro!

Výhra je naša! 

Chceli by sme poďakovať všetkým ľuďom, ktorí podporili svojou aktivitou tak krásny šport, ako jeneše veslovanie. Za ziskané peniaze zakúpil klub tri páry vesiel pre najmenšie deti, ktoré sú už na ceste. 

Ďakujeme.


Piešťanskí Masters vybojovali 2. miesto na Devine

22. septembra 2016 
Piešťanskí Masters vybojovali 2. miesto na Devine
Na 22. ročníku preteku Devín – Bratislava na 11km nemohla chýbať ani Piešťanská posádka. Naši veteráni sa postavili na štart tohto náročného, ale krásneho preteku v netradičnom zložení: A. Vičan, A. Hudec, T. Kubla, M. Obert, B. Jurga, M. Klčo ktorých doplnili dve veteránky E. Jurgová a A. Piknová, na kormidlo sa posadila skúsená veslárka L. Obertová a v kategórii masters muži nakoniec vybojovali krásne druhé miesto.

Tento rok sa predstavilo na Dunaji až 11 osemveslíc z Česka a Slovenska, kde hlavnú mužskú kategóriu vyhrala posádka z Dukla Praha v traťovom rekorde v čase 00:25,23. FOTOGALÉRIA


Akademické majstrovstvá sveta 2016 - Poznaň, Polsko

6. septembra 2016 
Akademické majstrovstvá sveta 2016 - Poznaň, Polsko

Výborný výsledok pre nášho člena Richarda Vanča a Petra Zelinku (SVK Bratislava). Chlapcom na dvojskife  sa na Akademických majstrovstvách sveta podarilo vybojovať nádherné 2. miesto.

Mladí veslári ukázali dobrú formu už na minulotýždňových majstrovstvách sveta do 23 rokov v holandskom Rotterdame, kde vo finále vybojovali šieste miesto. V Poľsku sa im darilo ešte viac. Porazila ich len nemecká posádka, pričom Ursprung a Kulbach sú členmi ľahkej párovky, ktorá vyhrala tohtoročné seniorské majstrovstvá sveta.

V rozjazde skončili Vančo so Zelinkom na nepostupovom druhom mieste za Nemcami. To znamenalo účasť v opravnej jazde, kde si víťazstvom vybojovali účasť vo finále A. V ňom vo veľmi tesnom súboji časom 6:22,495 zaostali za víťaznými Nemcami o 0,699 sekundy. Tretích Francúzov delilo od druhého miesta Slovákov 0,467 sekundy. Štvrtí Taliani zaostali za našimi reprezentantmi o 0,687 sekundy. Na piatom mieste skončili Íri a šiesty boli susedia z Českej republiky.

Srdečne gratulujeme.

Predajné stánky

Od nasledujúcej sezóny budeme môcť už využívať na pretekoch, ale aj iných akciách modrý PARTY STAN 6x3m.  Srdečne ďakujeme všetkým organizáciám a jednotlivcom, ktorí finančne prispeli.

Pridaj sa k nám!

Neviete, ako tráviť voľný čas?

Chceli by ste začať športovať?

Čo tak takto skúsiť veslovanie?

Ak sa Vám tento nápad zapáčil, príďte každý pondelok o 16. hod. na Lodenicu! Všetko okolo nášho športu Vám predvedú a na Vaše otázky budú odpovedať naši kvalifikovaní tréneri. Čítať viac...

Veslovanie prináša:

  • prekrásny šport - kontakt s prírodou
  • skvelé prázdniny na Lodenici
  • super partia - chlapci, aj dievčatá
  • pravidelné súťaženie s rovesníkmi z okolitých štátov
  • možnosť športového štipendia na zahraničných školách
Zmeny v členskom príspevku

Absolvovanie preteku ( celé podujatie, možnosť viacerých štartov ) 20€/ posádka. Členské nových členov klubu 1. mesiac - zadarmo, zvyšné mesiace podľa vzorcu pm/12 x 200€, kde pm = počet mesiacov do konca roku, Za nového člena sa považuje člen, ktorý nebol v klube registrovaný minimálne 10 rokov spätne.

Členský príspevok členov VK je 200€ / rok bez výnimky a musí byť zaplatený do 15 februára každeho roku, alebo 1/2 ročne = 110euro, kde prvá splátka je 15 februára a druhá splátka 15 júla daného roku. Čestní členovia: Lukáš Babač, Vančo Richard sú od platby členského príspevku oslobodení.

Čítať viac...