Kolíska vodných športov v piešťanskom regióne
sk-SKen-GB
imgLodenica 6
imgSP Amsterdam
imgKuzi Kaprio
imgDevin 1
imgOH 1
imgDci Primatorky
img4-W USA
imgLodenica 7
imgLodenica 3
img2xLW Kocac,Gropel
imgLodenica 5
imgLodenica 2

Pretekali sme na Světe.

23. augusta 2017 
Pretekali sme na Světe.
Mesto Třeboň je známe svojimi krásnymi historickými pamiatkami, kde dominantou je rozsiahli renesančný zámok. Avšak veľa z nás si toto mesto spája aj s rybníkmi a rybnikárstvom. Už po niekoľký krát sa v Třeboni v tretí augustový víkend konajú tradičné rybárske slávnosti ktoré vrcholia v sobotu večer krásnym ohňostrojom.
Okrem toho sa v tento termín vždy koná na rybníku Svět aj veslárska regata s medzinárodnou účasťou na ktorej sa už po niekoľký krát zúčastnil aj náš Piešťanský klub Sĺňava.
Počtom pretekárov z Piešťan skromná výprava, no o to bohatšia na pódiové umiestnenia. Veľkú radosť urobili dorastenci a juniori, ktorí pod vedením nového trénera Lukáša Babača urobili veľký skok vpred. Najúspešnejším členom výpravy bola však veteránka Adriana Piknová, ktorá v piatich štartoch v rôznych disciplínach, získala päť zlatých medailí.
Kompletné výsledky tu.

II. World Rowing Cup - Poznan, Poland

15. júna 2017 
II. World Rowing Cup - Poznan, Poland

II. Svetový pohár vo veslovaní od 16-18. júna 2017 - Polská Poznaň. V kategórii Skiff ľahkých váh aj náš najlepší skifár Lukáš Babač. 
POZNAŃ CITY OF ROWING - FOTOGALÉRIA


Majstrovstvá Európy vo veslovaní v českých Račiciach

14. júna 2017 
Majstrovstvá Európy vo veslovaní v českých Račiciach

Lukáš Babač, si na majstrovstvách Európy vo veslovaní v českých Račiciach 26.-28. mája 2017, na ktorých obhajoval zlato z nemeckého Brandenburgu, vybojoval v mužskom skife ľahkých váh konečné ôsme miesto. Dvojskiff mužov ľahkých váh Maroš Sloboda a Richard  konkurencii 21 posádok 17. priečku.


Medzinárodná veslárska regata O pohár SNP

18. apríla 2017 
Medzinárodná veslárska regata O pohár SNP
Počas prvého májového víkendu sa konal už 35 ročník medzinárodnej veslárskej regaty. Viac ako 500 prihlásených posádok vytvorilo u nás na Lodenici veľa krásnych súbojov na vode od mladých nádeji až po veteránske kategórie. 

Aj keď zo začiatku všetko nevyzeralo dobre a dokonca kvôli veľkému prietoku vody sme rozmýšľali aj o zrušení pretekov, na koniec všetko dobre dopadlo a naša domáca regata dopadla nad naše očakávania a to aj tým, že putovný pohár "SNP" o ktorý sa bojovalo sme získal náš klub Sĺňava pred veslárskym klubom z Olomouca. Ako pretekali, naši domáci veslári(výsledky) a fotogalériu z preteku nájdete tu: SNP Regata

Pridaj sa do klubovej súťaže „ŠPORTUJ VIAC“. 

O čo ide? V odkaze nájdeš formulár do ktoré si zaznamenáš svoju dennú športovú aktivitu a ku koncu roka, odmeníme v každej kategórii najšportovejšieho veslára nášho klubu.

Link na formulár tu:  Tvoj tréningový deň

Porosím len o jedno, vždy sa snaž do mena športovca písať rovnaké svoje prihlasovacie meno.

Predajné stánky

Od nasledujúcej sezóny budeme môcť už využívať na pretekoch, ale aj iných akciách modrý PARTY STAN 6x3m.  Srdečne ďakujeme všetkým organizáciám a jednotlivcom, ktorí finančne prispeli.

Pridaj sa k nám!

Neviete, ako tráviť voľný čas?

Chceli by ste začať športovať?

Čo tak takto skúsiť veslovanie?

Ak sa Vám tento nápad zapáčil, príďte každý pondelok o 16. hod. na Lodenicu! Všetko okolo nášho športu Vám predvedú a na Vaše otázky budú odpovedať naši kvalifikovaní tréneri. Čítať viac...

Veslovanie prináša:

  • prekrásny šport - kontakt s prírodou
  • skvelé prázdniny na Lodenici
  • super partia - chlapci, aj dievčatá
  • pravidelné súťaženie s rovesníkmi z okolitých štátov
  • možnosť športového štipendia na zahraničných školách
Zmeny v členskom príspevku

Absolvovanie preteku ( celé podujatie, možnosť viacerých štartov ) 20€/ posádka. Členské nových členov klubu 1. mesiac - zadarmo, zvyšné mesiace podľa vzorcu pm/12 x 200€, kde pm = počet mesiacov do konca roku, Za nového člena sa považuje člen, ktorý nebol v klube registrovaný minimálne 10 rokov spätne.

Členský príspevok členov VK je 200€ / rok bez výnimky a musí byť zaplatený do 15 februára každeho roku, alebo 1/2 ročne = 110euro, kde prvá splátka je 15 februára a druhá splátka 15 júla daného roku. Čestní členovia: Lukáš Babač, Vančo Richard sú od platby členského príspevku oslobodení.

Čítať viac...