Kolíska vodných športov v piešťanskom regióne
sk-SKen-GB
 
sk-SKen-GB
imgLodenica 6
imgSP Amsterdam
imgKuzi Kaprio
imgDevin 1
imgOH 1
imgDci Primatorky
img4-W USA
imgLodenica 7
imgLodenica 3
img2xLW Kocac,Gropel
imgLodenica 5
imgLodenica 2

Ostrava - 23 September 2018

Naši veslári excelovali v Ostrave.

V dňoch 15.-16.9.2018 sa v Ostrave piešťanskí veslári zúčastnili regaty O Perunov pohár. Počas prebiehajúcej regaty, ktorej sa zúčastnili mladší a starší žiaci, dorastenci a masters pretekári, si vybojovali 41 vzácnych pamätných medailí.

 read more ...

Třeboň - 04 September 2018

Pretekali sme v Třeboni na rybníku Svět.

Okrem skúsených veslárov boli umiestnený na medailových miestach aj naše najmenšie veslárske nádeje... read more ...

Račice - 10 August 2018

MS Juniorov - Račice

MS J 2018 aj za účasti našich dvoch posádok, Viktória Zruttová na skife a Martin Spanakic s Palom Tarabom na dvojskife. On line môžete sledovať tu: worldrowing.com

 read more ...

Portugalsko - 17 July 2018

Richard Vančo zlatý na Erópskych univerzitných hrách! 

Richardovi Vančovi sa podarilo vyhrať ľahký skif na Európskych Univerzitných hrách 2018 v Coimbre. Do cieľa došiel v čase 7:31,75 pred Franklinom Hamiltonom z Veľkej Británie (7:34,28) a Fiathom Unsalom z Turecka (7:36,18).

 read more ...

Račice - Česko - 02 July 2018

MAJSTROVSTVÁ ČESKEJ REPUBLIKY 2018

Výborný výsledok pre Ondreja Kováčoviča, bronzový medzi 'ťažkými' skifármi do 23 rokov. Richard Vančo ktorý pretekal za Sláviu Praha, sa umiestnil na šiestom mieste medzi 'ľahkými'skifármi a Matúš Vančo (tiež pretekal za Sláviu Praha) sa neprebojoval do bojov o medaile. 

 read more ...

Račice - Česko - 30 June 2018

M ČR mladších a starších žiakov 2018

Po 25 rokoch sa v dňoch 22.-24.6.2018 v Labe aréne v Račiciach predstavili na Majstrovstvách Českej republiky vo veslovaní mladších a starších žiakov aj naši najmladší veslári.

 read more ...

Bled - 19 June 2018

Medzinárodná regata Bled 

Od nedele 17.6 cestovali do Slovinského Bledu na sústredenie a víkendovú regatu naši juniori na čele s najlepšou juniorkou Vikttoriou Zruttovou aby si v silnej konkurecii preverili ako sú na tom pred blížiacimi sa majstrovstvami sveta juniorov v Čekých Račiciach.

 read more ...

Regata o pohár SNP

Piešťany 11.- 12. máj 2019

Výsledky

Viac o preteku ...

Daruj 2% z dane. 

Vážení sympatizanti klubu. Ako každý rok aj tento môžete venovať nášmu klubu 2% z Vašich daní na podporu veslárskeho športu v Piešťanoch. Pre zamestnancov pripájame tlačivo "Vyhlásenie o poukázaní...", ktoré treba vyplniť a tlačivo "Potvrdenie o zaplatení dane...", ktoré Vám vyplní zamestnávateľ. Tlačivo treba odovzdať do 31. 3. 2019 na príslušný daňový úrad v mieste bydliska alebo doniesť p. Škulecovi do FaxCopy pod kolonádou, ktorý tlačivá doručí na príslušný DÚ.
V prípade podnikateľských subjektov je potrebné vypísať prijímateľa dane do daňového priznania. Iniciály nášho klubu nájdete vo vyhlásení.

Vopred ďakujeme.

Pridaj sa k nám!

Neviete, ako tráviť voľný čas?

Chceli by ste začať športovať?

Čo tak takto skúsiť veslovanie?

Ak sa Vám tento nápad zapáčil, príďte každý pondelok o 16. hod. na Lodenicu! Všetko okolo nášho športu Vám predvedú a na Vaše otázky budú odpovedať naši kvalifikovaní tréneri. Čítať viac...

Veslovanie prináša:

  • prekrásny šport - kontakt s prírodou
  • skvelé prázdniny na Lodenici
  • super partia - chlapci, aj dievčatá
  • pravidelné súťaženie s rovesníkmi z okolitých štátov
  • možnosť športového štipendia na zahraničných školách
Zmeny v členskom príspevku

Členský príspevok členov VK Sĺňava je 250€ / rok bez výnimky a musí byť zaplatený do 15 februára, alebo 1. polrok 130,- eur a 2. polrok 130,- eur, mesačné členské 35,- eur bez trénera a 60,- eur s trénerom v organizovanom spoločnom tréningu alebo individuálne po dohode.

Nový člen prvý mesiac neplatí – táto zľava na skúšku sa týka len detí, zvyšné mesiace podľa vzorcu pm/12 x 250€, kde pm = počet mesiacov do konca roku, Za nového člena sa považuje člen, ktorý nebol v klube registrovaný minimálne 10 rokov spätne. 

Zľavy pre rodiny: každý ďalší rodinný príslušník ku plne platiacemu členovi má zľavu z ročného členského – 10% (t.j. zľavnené ročné členské: 225,- eur pre osobu - súrodencov, rodičov detí, starých rodičov, manželov), a platiaci členovia – deti – budú mať zľavu aspoň 50% z poplatku za letný tréningový kemp organizovaný klubom. 

Absolvovanie preteku ( celé podujatie, možnosť viacerých štartov ) 20€/ posádka. 

Čestní členovia: Lukáš Babač, Vančo Richard sú od platby členského príspevku oslobodení.

Čítať viac...